Apie mus

SVEIKI ATVYKĘ Į MŪSŲ PUSLAPĮ!!! 
Tikimės, kad čia Jūs rasite viską ko prireiks Jūsų sodyboje. Profesionalams mes galime  pasiūlyti nemažai įrankių, kurie palengvins jūsų darbą ir tarnaus Jums ilgai ir patikimai.
Mūsų įmonė jau 25 metus atstovauja įvairius gamintojus , sodui ir parkams skirta technika. Pas mus galite įsigyti įvairią techniką ir būti užtikrinti, kad gausite:
  • Tinkamą konsultaciją 
  • Garantinį ir pogarantinį aptarnavimą
  • Atsargines detales ir greitą pagalbą, atsiradus problemoms Jūsų įrenginiui
Mūsų įmonė tesiogiai atstovauja ir importuoja įvairią sodo ir parko techniką, mes galime pirkėjams pasiūlyti aukštos kokybės produkciją už labai patrauklią kainą.
           Trumpai pristatome gamintojus, kuriuos atstovauja mūsų įmonė!
zenoah_new

ZENOAH – Bendrovė įsteigta 1910 metais Japonijoje mieste Kawagoe . Įmonė specializuojasi gaminant įvairią sodo-parko techniką su dvitakčiais variklias, tai yra pjūklai, krūmapjovės, lapų pūtikai ir kiti gaminiai. Naudojant naujausios technologijos ZENOAH pirma pasaulyje pagamino variklį su prapūtimo angos sistema ‘Strato-Charged”. Dėl šio variklio sprendimo įmonė pasiekė aukštų rezultatų ir pripažinimą visame pasaulyje, kaip geriausias dviejų taktų variklių gamintojas.

Snapper

SNAPPER – Tai Amerikos gamintojas vejos traktoriukų ir žoliapjovių pradedant nuo 1957 metų. Šiandien kompanija įeina i grupę “Briggs & Stratton” kuri gamina apie 70 % visų variklių skirtų vejapjovėms, sodo traktoriams ir kitiems įrenginiams. Del to kompanija “Snapper” turi labai didelį pranašumą prieš savo konkurentus, bet ne tik kainos atžvilgiu, bet ir technologinį pranašumą! Platus traktorių asortimentas leido siūlyti savo produkciją nuo mažo sodo savininkų iki didelių parkų ir komunalinių bendrovių.

brill

BRILL – 2008 metais kompanija atšventė 135 metų jubiliejų. 1873 metais įmonę įsteigė broliai Brill, Wuppertal mieste Voketijoje. Pirmą savo mechaninę vejapjovę jie pagamino 1874 metais. Savo įrankius broliai Brill pardavinėjo ne tik paprastiems sodų prižiūrėtojams, net ir Olandiškam karališkąjam dvarui! Šiandien bendrovė specializuojasi gaminant aukštos kokybės mechanines, elektrines ir benzinines vejapjoves. Visa produkcija gaminama pagal griežčiausius kokybės reikalavimus ir naudojamos auksčiausios technologijos . Todėl BRILL technikos savininkai visada lieka patenkinti ir giriasi jų sodų grožiu.

masport

MASPORT – Kompanija buvo ikurta 1910 metais Ouklande, Naujoji Zelandija. Nuo pat pradžių brendas “Masport” tapo visems Naujos Zelandiečiams aukštos kokybės simboliu. Kompanija gamino vakumines pompas ir variklius agromašinoms. 1938 metais buvo sukurta pirma benzeninė vejapjovė, nuo kurios ir prasidejo “Masport” era. Šiandien vejapjovės Masport pasižymi savo įdomiu inžineriniu sprendimu ir unikalia antismugiavimo pjovimo sistema, kuri naudojama tik MASPORT vejapjovėse. Produkcija Masport skirta ne tik mažų sodų savininkams, bet ir atitinka profesionalų poreikius.

Mes suprantame, kad šiolaikinėje rinkoje yra labai daug sodui ir parkams skirtos technikos gamintojų ir kiekvienas siūlo Jums ta patį! Bet mes galime Jus užtikrinti, kad mūsų siūloma technika tai Netaspats.
Apsilankykite pas mus ir Jūs gaustie išsamias konsultacijas. Mūsų konsultantų pagalba Jūs išsirinksite būtent tą irenginį su kuriuo Jums bus lengva ir patogu dirbti.
Su pagarba

Viskas sodininkams